راهنما
image
1 ثبت‌نام در پنل

برای خرید اتاق و برگزاری جلسه شما باید در سامانه ثبت‌نام نمایید. جهت ثبت‌نام در پنل به لینکmy.fararoom.ir/register مراجعه نمایید.

اطلاعات فرم را مطابق موارد خواسته شده تکمیل و ثبت نمایید.

image
2 تایید شماره تماس

چنانچه اطلاعات ثبت‌نام را به درستی ثبت نمایید باید شماره تماس ثبت‌شده در فرم ثبت‌نام را تایید نمایید. برای این منظور از سوی سامانه برای شما کد تاییدی ارسال خواهد شد. کد را در قسمت مربوطه وارد نمایید

پس از تایید کد ارسالی شماره شما تایید خواهد شد و ثبت‌نام شما با موفقیت انجام خواهد شد.

image
3 ورود به پنل

جهت ورود از لینک my.fararoom.ir/login استفاده نمایید. در قسمت نام کاربری می‌توانید نام کاربری خود را که هنگام ثبت‌نام ثبت نموده‌اید یا شماره تماس تایید شده را وارد نمایید.

image
4 خرید اتاق جلسه

از منوی سمت راست بر روی گزینه خرید اتاق جلسه کلیک نمایید.

در صفحه خرید تعداد نفرات آنلاین برای جلسه و مدت زمان لازم برای اتاق را ثبت نمایید. در صورتی که نیاز به ضبط جلسات دارید تیک قسمت نیاز به ضبط دارمرا نگه‌دارید در غیر این‌صورت تیک را بردارید.

بر روی دکمه ثبت خرید بزنید تا به درگاه پرداخت متصل شوید.

پس از پرداخت اتاق شما فعال خواهد شد. و از قسمت اتاق‌های من در منوی سمت راست در دسترس شما خواهد بود.

image
5 برگزاری جلسه

برای برگزاری جلسه از منوی سمت راست بر روی اتاق‌های من کلیک کنید. در لیست اتاق‌ها، اتاق مد نظر خود را انتخاب نمایید و از ستون عملیات بر روی   کلیک کنید.

قبل از ورود به جلسه می‌توانید یک پیام برای جلسه خود تنظیم نمایید.در غیر اینصورت پیام پیش فرض در اتاق نمایش داده خواهد شد)

همچنین اگر می‌خواهید فایلی در جلسه ارائه کنید می‌توانید از قسمت انتخاب فایلفایل مد نظر را انتخاب نمایید

با زدن دکمه ورود به اتاق ، جلسه شما آغاز خواهد شد.

image
6 دعوت از دوستان

برای دعوت از دوستان از منوی سمت راست بر روی اتاق‌های من کلیک کنید. در لیست اتاق‌ها، اتاق مد نظر خود را انتخاب نمایید و از ستون عملیات بر روی   کلیک کنید.

یک پنجره باز خواهد شد که شامل لینک دعوت خواهد بود. لینک را کپی نموده و برای دوستان خود ارسال نمایید.

image
7 ویدئو‌ها

چنانچه هنگام خرید اتاق، ضبط را خریداری نموده‌باشید، می‌توانید از قسمت اتاق‌های من وارد لیست اتاق‌هایتان شوید و سپس با زدن دکمه  وارد لیست ویدئوهای اتاق‌تان شوید. می‌توانید در این بخش هم به صورت آنلاین از طریق بازپخش ویدئو را مشاهده و یا دانلود نمایید